Please update your Flash Player to view content.

Zapraszamy drużyny rugby do udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie Aktywne Życie SIÓDMYM KATOWICKIM TURNIEJU RUGBY NA WÓZKACH, który odbędzie się w dniach 04.06-05.06.2016r. (sobota-niedziela) w Katowicach. Turniej rozgrywany będzie w formule  „niskopunktowej”.

(Regulamin: „(…) do gry będą dopuszczeni jedynie zawodnicy z punktacją od 0,5 do 1,5 klasyfikacji POL lub IWRF (wyjątek stanowią kobiety - maksymalnie 2,0 punkty), a drużyna może wystawić do gry na boisku skład o maksymalnej ilości 3,5 punktu (wyjątek stanowi sytuacja, gdy do gry wchodzi kobieta z punktacją 2,0 pkt., wówczas skład może posiadać maksymalnie 4 punkty”).

Do udziału w Turnieju zapraszamy sześć drużyn rugby na wózkach z całego kraju w składzie 9-osobowym, z czego co najmniej 6 osób to zawodnicy. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 30.03.2016r.
O udziale w Turnieju drużyny zostaną powiadomione mailowo do dnia 10.05.2016r.
W tegorocznym Turnieju drużyny zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 200zł. od drużyny płatnej na rachunek bankowy Stowarzyszenia do dnia 20.04.2016r. W przypadku rezygnacji drużyny z udziału w Turnieju wpis nie podlega zwrotowi.
Podanie ostatecznego składu drużyn przyjmowane jest do dnia 30.04.2016r. (wypełniona karta zgłoszeniowa).

Zapewniamy zakwaterowanie drużyn w hotelu dostosowanym do potrzeb osób poruszających się na wózkach od 03.06 do 04.06.2016r. (jedna lub dwie noce – w zależności od potrzeb drużyny – prosimy o informację przy zgłoszeniu, ze śniadaniem i kolacją), pełne wyżywienie i napoje w czasie trwania Turnieju, ubezpieczenie zawodników i staffu.

Po otrzymaniu i zakwalifikowaniu zgłoszeń przesłane zostaną wszelkie informacje dotyczące hotelu, ośrodka sportu, w którym odbędą się rozgrywki, mapy dojazdów, regulamin i harmonogram Turnieju oraz wszelkie pozostałe informacje organizacyjne.

O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Katowice
Projekt współfinansowany ze środków PFRON

Kupując przez FaniMani wspierasz nas :-)

Sklep Bez Barier - akcesoria, części, wózki

Informator - Katowice Bez Barier

Cykl wypraw - Łam bariery - sięgaj dalej

Aktywni „Niezniszczalni”

W mediach...

Drużyna Rugby na Wózkach - DRAGONS

Powiatowa Społeczna Rada d/s Osób Niep.